Väldigt diffust det där med att du sköter din kost! Förmodligen så ligger felet där, för du verkar ju röra dig som du ska..
Tjeena!
Jag får bara till dom 4 översta magmusklerna å ja skulle gärna vilja ha till resten ocksåJag är elitidrottare så jag tränar runt 7-8 pass med laget och efter varje träning kör jag själv i gymmet, har försökt å försökt att få till de nedre magmusklerna men lyckas inte =( och jag sköter min kost ! någon som har nått klokt förslag?
Väldigt diffust det där med att du sköter din kost! Förmodligen så ligger felet där, för du verkar ju röra dig som du ska..
Jag har läst att inte alla kan utveckla ett sexpack, för vissa blir det bara ett fyrpack, sen finns det även dom med 8:a pack..!!
Ja jag vet de är skit skummt, men jag får väl försöka ändra på nåtttack för tipsen=)
Det är för närvarande 1 användare som tittar på det här ämnet. (0 medlemmar och 1 gäster)