Hej Anton!
Några frågor, vad är dina mål med träningen?
Hur ser du ut idag, dvs längd, vikt?
/ Madelaine
Hej hej. Nu så ska jag börja köra på ett nytt schema pga ändrade skoltider. Och jag skulle gärna vilja ha lite åsikter om de
Måndag: Biceps/ Mage (Detta tränar jag hemma för att jag är ledig från skolan på måndagar, och har bara tillgång till ett set hantlar)
Tisdag: Axlar/ Triceps
Onsdag: Rygg/ Mage
Torsdag: Bröst/ Biceps
Fredag: Ben/ Underarmar
Jag skriver inte vilka övningar jag kör för att de varierar mycket från gång till gång. Kan ju vara en maskin som är upptagen och då tar jag en annan. Men man kanske ska hålla sig till några övningar ett tag och sen byta och chocka kroppen?
Jag kommer också köra med kreatin och proteinpulver, för att jag har nu tränat i 1.5 år utan kosttillskott och tänkte testa om de har någon effekt.
Jag kommer äta mycket och nyttigt, 5-7 mål per dag. Och lägga av med alla andra onytigheter.
Jag har säkert glömt annat viktigt som ska skrivas men förhoppningsvis så hjälper ni mig med det.
Tack så mycket på förhand. /Anton


Hej Anton!
Några frågor, vad är dina mål med träningen?
Hur ser du ut idag, dvs längd, vikt?
/ Madelaine
"Don´t give up"
Hejsan. Ja, det är väll dom vanliga målen, att få en snygg kropp och bli stor å stark. Jag jobbar ganska hårt på att bli stor, äter mycket och kör tungt.Ursprungligen postat av madelaine
Jag är ca 175cm och väger 65kg.
Och så ska ja väll tillägga att detta inte var de mest seriösa schema jag gjort. Ska förmodligen ändra det.
Det är för närvarande 1 användare som tittar på det här ämnet. (0 medlemmar och 1 gäster)